اقتصاد جهان و بازارهای مالی جهانی در چه وضعیتی قرار گرفته اند؟ (16 سپتامبر 2022)

زمان میانگین برای مطالعه 2 دقیقه

بروزرسانی: 27 شهریور، 1401
نظرات 35

این جلسه جامع شامل 2 ساعت محتوای تخصصی و پرسش و پاسخ هایی است که با مبانی علم اقتصاد، داده ها و آمار همراه شده است. در بخش اول راجع به ادامه انقباض اقتصادی و ریسک رکود و در ساعت دوم هم راجع به شاخص دلار و وضعیت بازارها مباحثه ای صورت گرفته است.

دانلود فایل تصویری لایو 16 سپتامبر- 25 شهریورماه 1401 (کیفیت عالی)

دانلود فایل تصویری لایو 16 سپتامبر- 25 شهریورماه 1401 (کیفیت متوسط)

دانلود فایل تصویری لایو  16 سپتامبر- 25 شهریورماه 1401 (کیفیت پایین)

 

در این جلسه میهمان مهندس اسدی عزیز بودیم ، ایشان بستری را فراهم نمودند تا با اقتصاد دان برجسته ایرانی جناب پرفسور سعدوندی و همچنین دوست بزرگوارم جناب دکتر شاهین شاهمرادی به بحث در رابطه با وضعیت اقتصاد جهانی، چشم انداز شاخص دلار و همچنین بازارهای جهانی بپردازیم.

این جلسه جامع شامل 2 ساعت محتوای تخصصی و پرسش و پاسخ هایی است که با مبانی علم اقتصاد، داده ها و آمار همراه شده است. در یک ساعت اول راجع به ادامه انقباض اقتصادی و ریسک رکود صحبت شده است  و در ساعت دوم هم راجع به شاخص دلار و وضعیت بازارها مباحثه ای صورت گرفته است.

سطح محتوای ارائه شده در این جلسه تخصصی است و وجود دیدگاه های مختلف ممکن است مورد موافقت یا مخالفت فعالان بازارهای جهانی قرار گیرد، از این رو خواهشمند است از دریچه نگاهی باز و غیر شخصی به موضوعات مطرح شده نگاه کنید و حتما با منطق خود مورد بررسی قرار دهید.

در نهایت هم عرض می شود که ریسک بخش جدا ناپذیر بازارهاست، در این شرایط اقتصادی هر تحلیل و بررسی از سمت گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی صورت می گیرد جهت افزایش آگاهی، درنظر گرفتن نیروهای بازار و بهبود قدرت تحلیل دوستان است و گروه از بابت تصمیمات مخاطب محترم سلب مسئولیت می نماید.

کلمات کلیدی:

نظرات

pooria
7 روز پیش
سلام جناب رجبی خسته نباشید 
با توجه به وضع موجود و عدم دسترسی به اینستاگرام لایو‌ها در بستر دیگه‌ای برگزار میشن که بتونیم دنبال کنیم؟
پاسخ دهی
مهدی رجبی
4 روز پیش
سلام پوريا جان، داخلى كه به هيچ وجه نخواهيم رفت. اگر اينستا ممكن نباشه در گوگل ميت برگزار ميكنيم
پاسخ دهی
احسان حقیقی
1 هفته پیش
انتظار این داشته باشیم که اگر این اخبار مثبت یا منفی بیاد کامیونیتی انتظار داشته باش که فدرال رزرو در نظرش تجدید کنه و همین باعث ریزش یا صعود ضعیفمون بشه ؟
پاسخ دهی
احسان حقیقی
1 هفته پیش
ولی سوالی که پیش میاد این در 5 هفته پیش رو ما اخبار دیگه ای از جمله اشتغال و تورم رو هم داریم و همین طور پی پی آی اگر این اخبار مثبت باش آیا میتونیم انتظار این داشته باشیم که بازار . . . .
پاسخ دهی
مهدی رجبی
4 روز پیش
احسان جان همونطور كه ميدونى cpi اي كه دهه دوم اكتبر اعلام ميشه براي سپتامبر هست، و به ترتيب نوامبريه براى اكتبر و ... با توجه به اينكه نسبت به پارسال هم اعلام ميشه و cpi پارسال سپتامبر خيلى بالا نبوده بعيده اين cpi خيلى به نفع ما بياد... انتظار داريم بازار تو پاييز مثبت بشه بله، اما ايا نيمه دوم؟ يا اين ماه ، فعلا كه اين ماه چيزى نشون نميده
پاسخ دهی
احسان حقیقی
1 هفته پیش
سلام مربی وقت بخیر با توجه به صحبت های آقای پاول که فرمودن برای جلسه آینده هم انتظار افزایش 75 نقطه دارن خوب قطعا میدونیم که تا جلسه بعدی فد نمیشه از بازار انتظارات خیلی مثبت داشت . . . .
پاسخ دهی
مهدی رجبی
4 روز پیش
سلام احسان جان، ميرم بعدى
پاسخ دهی
امیر راستگو
2 هفته پیش
چرا کامنت من رو نذاشتین تا جناب رجبی ج بده
پاسخ دهی