تحلیل تکنیکال آلت کوین ONT/BTC

زمان میانگین برای مطالعه 2 دقیقه

بروزرسانی: 19 فروردین، 1401
نظرات 12

آنتولوژی بلاک چینی است که جهت اعتمادسازی حریم خصوصی و امنیت وب 3 در مورد هویت غیرمتمرکز و حل مسائل طراحی شده و زیرساختی برای اعتماد سازی به وب 3 را فراهم می سازد،چیزی که انتولوژی را خاص می‌کند ارائه کاربردهای فراوان در زندگی روزمره است

این مقاله توسط آقای پوریا فرح‌بخش،از دانشجویان دانشکده ی بازار نوشته شده است،

انتولوژی بلاک چینی است که جهت اعتمادسازی حریم خصوصی و امنیت وب 3 در مورد هویت غیرمتمرکز و حل مسائل طراحی شده و زیرساخت برای اعتماد سازی به وب 3 را فراهم می سازد و این شامل هم اشخاص و هم بنگاه‌های اقتصادی می‌شود چیزی که انتولوژی را خاص می‌کند ارائه کاربردهای فراوان در زندگی روزمره است و اجازه می‌دهد بیزینس ها بلاکچین شخصی خود را بر بستر بلاکچین  انتولوژی بنا کنند بلاکچینی که منعطف میباشد و به شرکت ها اجازه می دهد تا به صورت شخصی سازی و بر اساس نیاز خود تغییرات دلخواه را انجام دهند میزان عرضه نهایی انتولوژی یک میلیارد  ONTمی‌باشد که از این میزان تا به حال حدود ۸۰ درصد آن در گردش می باشد حال به بررسی چارت انتولوژی به بیت کوین می‌پردازیم نکته حائز اهمیت تشکیل بیس ماهیانه از ابتدای سال ۲۰۲۲ می باشد.

با توجه به فاصله زیاد قیمت تا ATH به بررسی از ماه می ۲۰۲۱ می پردازیم طبق تایم فریم هفتگی در هر بار نزول هم از زاویه نزول کاسته و هم قدرت پرتاب دراپ کاسته شد تا بیس ماهیانه تشکیل شد.

با بررسی در تایم فریم روزانه متوجه شکستن سقف بیس در حد SHADOW می‌شویم با قرار دادن این موضوع در کنار افزایش عدم تعادل سفارشات خرید می توان با بسته شدن کندل قدرتمند ۴ ساعته در بالای بیس ماهیانه یعنی عدد 0.00001255 پوزیشن خرید باز کرد و یا در پولبک احتمالی به بیس وارد پوزیشن خرید شد.

جهت save سود نیز در مرحله اول سقف لوکال 0.00002002 و سپس در مرحله دوم بالاتر از منطقه interchange zone هفتگی در قیمت 0.00003354 و در مرحله سوم در منطقه swap zone چارت هفتگی می توان تسویه‌حساب را در عدد 0.0000479 انجام داد.

این مقاله توسط دانشجویان دانشکده ی بازار گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی نگارش یافته است و گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی نسبت به کلیه ريسك ها، تصمیمات، برداشت ها و اقدامات شما عزیزان، سلب مسئولیت می نماید و مسئولیت یا پاسخی برای معاملات دوستان نخواهد داشت.
در 
گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی دوره های مختلفی وجود دارد که می توان به کتاب بازاریابی در رکود، آموزش مدیریت سرمایه، دوره جامع ارزهای دیجیتال، دوره رایگان آشنایی با ارزهای دیجیتال، دوره معامله گری در بازارهای مالی، آموزش صرافی کوکوین  و تحلیل بازارهای مالی اشاره کرد.
مقالات 
گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی در دسته بندی های تحلیل ارز دیجیتال، تحلیل اتریوم، تحلیل آلت کوین ها، تحلیل بیت کوین، تحلیل ریپل، تحلیل دوج کوین است.

نظرات

پوریا
2 سال پیش
پاسخ به حسین عزیز:انتولوژی و نئو از لحاظ فاندامنتال ok هستند مگر اینکه مشکلی در آینده پیدا کنند مثلا founder پروژه پشتشو خالی کنه. البته پروژه های جدید و ترند در شبکه های اجتماعی معمولا سریعتر حرکت می‌کنند.
پاسخ دهی
rix
2 سال پیش
سلام آقای رجبی وقت بخیر
استاد آلت کوینا کی رشد میکنن تمام زندگی ما به باد رفت
پاسخ دهی
مهدی رجبی
2 سال پیش
سلام عزیز دل،
 تک و توک که رشد می کنن،
اگر رشد مثل اول 2021 مد نظرتون هست فعلنا صورت نمی گیره،
در صورتی که بیت هم یه بالا دیگه بزنه، مثل 2 هفته آخر مارس یه رشد مقطعی خواهند داشت.
پاسخ دهی
پوریا فرح بخش
2 سال پیش
سلام خدمت استاد رجبی عزیز و دوستان محترم و ممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید.
در پاسخ به دوست گرامی آقا محمد رضا : شدوی مشاهده شده به نظرم کار نهنگ ها و یا یک مشکل بوده و قیمت را تقریبا به صفر رسانده و از نظر من بیس ماهیانه منطقه مطمئن تری است.
پاسخ دهی
مهدی رجبی
2 سال پیش
سلامت باشی پوریا جان، ممنونم از تو عزیزم.
پاسخ دهی
حسین
2 سال پیش
سلام و خداقوت و سپاس فراوان بخاطر اشتراک تحلیل ها. بنظرتون با اومدن پروژه ها و کوینهای جدید در رابطه با وب3 که فرمودید، اینچنین ارزها فراموش نخواهند شد در بازار؟ و اینکه آیا ارزهایی مثل اونتولوژی و نئو در آلت سیزن بعدی میشه روشون حساب کرد؟
پاسخ دهی
محمد رضا امامی
2 سال پیش
سلام ممنون از مقاله مفید شما فقط یک مورد وجود دارد که کمی من را نگران میکند و آن وجود یک شدو در تاریخ 17 می 2021 است که قیمت را بسیار از بیس ماهانه شما پایین تر آورده آن را چطور توجیه میکنید
پاسخ دهی