تحلیل تکنیکال جفت ارز BLZ/BTC (13 ژانویه 2022- بلوزل)

زمان میانگین برای مطالعه 2 دقیقه

بروزرسانی: 05 خرداد، 1401
نظرات 6

در حرکت صعودی مورد انتظار ، جفت ارز BLZ/BTC ممکن است به اعداد بسیار بالایی طی سالهای آینده دست پیدا کند. تارگت اول محدوده ی 796_991 ساتوشی است که به نظر میرسد قیمت ابتدا به این محدوده رسیده اما از آن عبور کند.

یکی از جفت ارزهایی که بارها روی آن نوساناتی گرفته و معاملاتی انجام دادیم، جفت ارز BLZ/BTC میباشد.

با بررسی رفتار این جفت ارز در تایم فریم های بالا، به خوبی میتوان درک کرد که پس از بازه ی زمانی تقریبا 1000 روزه ، این ارز تمام انرژی نزول خود را از بین برده و آماده ی استارت یک حرکت صعودی بسیار پر قدرت است. که این صعود به زودی می تواند شکل بگیرد.توجه بفرمایید که واژه "به زودی" در تایم فریم های بالاتر حداقل ار یک ماه به بالاست.

در حرکت صعودی مورد انتظار ، این جفت ارز ممکن است به اعداد بسیار بالایی طی سالهای آینده دست پیدا کند ، اما مهمترین تارگت هایی که برای ماه های آینده این جفت ارز میتوان در نظر گرفت دو محدوده ی مشخص شده روی چارت میباشند.
تارگت اول محدوده ی 796_991 ساتوشی است که به نظر می رسد قیمت ابتدا به این محدوده رسیده اما از آن عبور کند. با توجه به ساختار حرکتی ایجاد شده در این نواحی قیمتی ، می توان انتظار داشت که تارگت اصلی در گام نخست صعود ، یک ساتوشی بالاتر از قله ی 1191 ساتوشی باشد.
قدرت این دیدگاه حرکتی و این تحلیل ، با کلوز قیمت در زیر محدوده ی 362 ساتوشی ، تا حدودی از بین می رود ، پس مادامی که قیمت در بالای این محدوده در حال رنج زدن هست می توان انتظار چنین حرکتی را از این جفت ارز داشت.

تحليل آلت کوین ارائه شده به هيچ وجه پیشنهاد خرید یا فروش نیست. آنچه بیان شده نسبت به شرایطى است كه ستاپ،مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه در آن رعایت شده و حتی ممکن است در طی مسیر دستخوش تغییراتی قرار گيرد. در نظر داشته باشيد که هر تریدى نیاز به ستاپ معاملاتی متناسب با شرايط تريدر، شرایط مارکت، و شرایط جفت ارز را دارد. از این رو لطفا اگر تصمیم به خريد يا فروش داريد شخصا شرایط را مورد بررسی قرار داده، و ستاپ معاملاتی متناسب با موقعیت خودتان را تنظیم کنید.
ريسك بخش جدا ناپذير بازارهاى مالى است و گروه سرمایه گذاری مهدی رجبی نسبت به کلیه ريسك ها، تصمیمات، برداشت ها و اقدامات شما عزیزان، سلب مسئولیت می نماید و مسئولیت یا پاسخی برای معاملات دوستان نخواهد داشت.

کلمات کلیدی:

نظرات

سعید قدسی
5 ماه پیش
سلام و احترام.
وقتی که چارت یک ارز رو به نسبت بی‌تی بررسی می‌کنیم، به نسبت تتر، دو متغیر داریم، هم خود ارز هم بی‌تی به نسبت تتر متغیر هستند.
با این شرایط آیا قواعد تکنیکالی، اینجا هم صادق هستند؟
با تشکر از شمای بزرگوار
مهدی رجبی
5 ماه پیش
سلام سعيد جان
گل فرمايش كردى،
بله برقراره اما سخت تو و با حركات فيك بيشتر.
يعنى در اصل شما درست ميفرمايى و در همچين مواقعى اول بايد بيت رو سنجيد بعد الت رو بعد نسبت به هم رو
آرتا
5 ماه پیش
آقای رجبی دستتون درد نکن بابت مطالبه سایت. بی صبرانه منتظر دانشکده بازار هستم
مهدی رجبی
5 ماه پیش
بزرگواری آرتا جان، درود بر تو عزیزم
آرش
6 ماه پیش
با سلام و تشکر از شما.
ممنون میشم  تحلیل هایی رو در اختیارمون بذارید که اون ارز در صرافی هایی مثل کوکوین هم موحود باشن.
مثل ارز dusk که خیلی وقت پیش در کانال تلگرام معرفی شد و رشد عالی داشت اما در صرافی کوکوین نبود و نشد استفاده کنیم.
ممنون
مهدی رجبی
6 ماه پیش
سلام آرش جان، عذر می خوام این رو یادمون رفته بود که نباید صرفا باینانس رو ببینیم. حساب های اصلی مجموعه باینانس هست برای همینه که این موضوع فراموش میشه. چشم به دیده منت.