سلام بر تو دوست عزیزم.

من مهدی رجبی تحلیلگر و پژوهشگر بازار هستم، معمولا در صفحات معرفی فقط ویژگی ها و مزیت ها را می گویند، اما ترجیح می دهم بگویم شخصیتم را از قلمم و تخصصم را با عملم ارزیابی کنید، در اینجا فقط مواردی را می گویم که در حوصله تان باشد:

 

مهدی رجبی

خط فکری :

بازارها در حال جهانی شدن هستند و ما مدت هاست از غافله عقبیم، سیکل های تورمی اقتصاد و بازار ایران فشار زیادی بر همه اقشار جامعه وارد کرده و اغلب ما به سبب عدم آگاهی کافی در این سیکل ها ثروت خود را از دست می دهیم. اکنون در اواخر دهه ۹۰ شمسی زمان آن رسیده گامی موثر در شناخت بازارها برداریم، اما این شناختی که بدست می آوریم باید واقع گرایانه، متناسب با فرهنگ جامعه و به دور از توهم باشد.

پس اولین ارزش من و اعضای گروهم در این سایت، تحلیل بازار ها بهراه آموزش مدیریت سرمایه و دارایی است که در آن :

” علم غیر کاربردی و عملی نشده” + “مدل غربی و دور از فرهنگ مردمم” ممنوع است.

 

تخصص :

تحصیلات آکادمیک لازم است و ما هم مثل شما سالها مشغول تحصیل در دانشگاه بوده و هستیم. کارشناسی ام نرم افزار بود و در مقطع بالاتر به سراغ مدیریت بازرگانی (گرایش بازاریابی) رفتم و این مسیر را تا دکتری مدیریت کسب و کار ادامه دادم.  ولی فقط تحصیل در دانشگاه و کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری برای پیروزی در بازار کافی نبود.

سوای تحصیلات دانشگاهی، کف بازار بود که با ۱۲ سال سابقه فعالیت در آن بهمراه حضور مستمر در بازارهای مالی و هم چنین ارتباط مداوم با فعالان اقتصادی، از من یک تحلیلگر، پژوهشگر و مشاور بازار  ساخت.

پس با افتخار می گویم که فارغ التحصیل کف بازار هستم.

 

خدمات مهدی رجبی :

من همان کاری را می کنم که از یک تحلیلگر بازار انتظار می رود یعنی مشاوره و کمک به شما برای انجام سرمایه گذاری هایی درست، اما با روشی اخلاق مدارانه، عملی تر، تخصصی تر و به روز تر.

ما اعضای گروه در این سایت قصد داریم با تحلیل و بررسی دقیق و به روز بازار،آموزش ها و راهکارهای تخصصی ای در رابطه با

  • مدیریت سرمایه و دارایی
  • سرمایه گذاری های درست و سود ده
  • و در نتیجه افزایش درآمد از طریق سرمایه گذاری های مادی و معنوی شما ارئه دهیم.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اگر شما قصد پیروزی بر تورم ایران را داشته کمکتان می کنیم که سرمایه گذاری هایی درست انجام دهید، اگرسرمایه ای ندارید جای نگرانی نیست، ما کمکتان می کنیم تا با روش هایی کاملا عملی و غیر توهمی مهارت ها و شناخت خود را از بازارهای مختلف همچون بازارهای مالی افزایش داده و اینگونه با حداقل سرمایه درآمدی پایدار برای خود ایجاد کنید. برای تحلیل ها و بررسی های بروز بازارها حتما آدرس ما “mahdirajabi_com@” را در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید[/box]